Divize

 

FILM

SLUŽBY :: PRODUKTY :: REFERENCE

Zabezpečujeme komplexní servis pro profesionální výrobu reklamních spotů, propagačních snímků, audiovizuálních záznamů a filmových projektů. Naše služby zahrnují od přípravy, produkce, realizace, postprodukce až po konečnou distribuci.

 

GRAPHIC

SLUŽBY :: PRODUKTY :: REFERENCE

Vytváříme základní prvky pro jednotnou vizuální prezentaci osob či společností. Zaměřujeme se na návrhy a realizaci vizuální komunikace firem, zpracováváme multimediální a webové prezentace, kreativní návrhy reklamních kampaní i obaly výrobků.


MULTIMEDIA

SLUŽBY :: PRODUKTY :: REFERENCE

Poskytujeme kompletní profesionální servis v oblasti multimediálních prezentací a aplikací za využití nejprogresivnějších nástrojů a technologií. Velkou pozornost věnuje kompatibilitě produktu, nezávislosti na platformě či kvalitě rozlišení. Cílem je přehledný a jednoduchý formát s praktickým designem, ať už pracuje na jediné webové stránce či na rozsáhlé databázi.

 

MARKETING

SLUŽBY :: PRODUKTY :: REFERENCE

Pomáháme zvyšovat tržní podíl a dosahovat lepších hospodářských výsledků společnostem, které se zaměřují na svůj strategický rozvoj. Poradíme, jak pomocí správné marketingové strategie budovat povědomí o společnosti a značce a jak propagovat stávající výrobky, ale i úspěšně zavést nové produkty na trh a vybudovat jejich image.

 

EVENTS

SLUŽBY :: PRODUKTY :: REFERENCE

Zajišťujeme organizaci a přípravu společenských akcí, oslav, rautů, konferencí, vernisáží, koncertů a večírků. Nejen, že navrhneme a zajistíme vhodné prostory odpovídající povaze akce a počtu účastníků, ale dodáme i catering, hostesky,dekorace, technické vybavení a multimediální zařízení, tlumočení i doprovodný program a moderování. Pro účastníky zajistíme v případě potřeby také ubytování a dopravu.

 

ADVERT

SLUŽBY :: PRODUKTY :: REFERENCE

Realizujeme nákup reklamních prostor v českých i zahraničních médiích. Připravujeme výběr vhodných médií a spotů v televizním a rozhlasovém vysílání, stejně jako prostor v tisku nebo na internetu. Možnost mediální zastoupení či zajištění vašeho vlastního firemního Média Assistanta.


LAW

SLUŽBY :: PRODUKTY :: REFERENCE

Spolupracujeme s odborníky z oblasti autorského a mediálního (právního poradenství. Zajišťuje a zprostředkováváme  kompletní právní servis při přípravě smluv, soudních či správních podání a jiných právních dokumentů, včetně mezinárodních aktivit.


PHOTO

SLUŽBY :: PRODUKTY :: REFERENCE

Zajišťujeme fotografický servis na společenských akcích, večírcích, vytváření ateliérových, produktových a reklamních fotografií. Vytvořené fotografie dodáváme v elektronické podobě na CD či jiných médiích, ale i v klasické tištěné podobě. Naše služby zahrnují také následné úpravy a zpracování fotografií. 


PRINT

SLUŽBY :: PRODUKTY :: REFERENCE

Poskytujeme komplexní polygrafické služby – ofsetový, rotační tisk, sítotisk, flexotisk, hlubotisk ve všech formátech a barevnostech, nabízíme tisk i na velkoformátovém ploteru. Kromě samotného tisku provádíme všechny dokončovací polygrafické a knihařské práce.

 

TRANSLATING

SLUŽBY :: PRODUKTY :: REFERENCE

Nabízíme korektury a překlady (vč. ověřování) běžných, odborných i právních dokumentů jako samostatnou službu, avšak naše překladatelské práce jsou koncipovány především jako  propojení  s dalšími divizemi společnosti.


ART

SLUŽBY :: PRODUKTY :: REFERENCE

Zastupujeme  jednotlivce i skupiny v oblasti umění a kultury. Na druhé straně se věnujeme  pořádání a produkci široké škály kulturních podniků a akcí, přičemž u řady z nich poskytujeme i partnerskou a finanční záštitu.