F2F FASHION NETWORKING

 

 

„Zábava, Vzdělávání, Zapojení a Posílení vlivu“ '

Ať už jste designér, fotograf, kameraman, stylista, blogger, kadeřník, architekt, maskér, model nebo zástupce jakékoliv jiné tvůrčí profese, přišli jsme s vynikajícím nápadem. Skvělý způsob, jak učit se a spojit se s týmem Face to Face Fashion Networking zaměřený na různá témata. Je to příležitost vytvářet nové úžasné projekty a / nebo setkaní odborníků z oboru aby měli možnost a prostředky navzájem spolupracovat, aby dosáhli svých ambicí.

Face to Face FASHION proces poskytuje platformu pro setkání lidí kteří chtějí říct něco o svých dovednostech, podpořit jejich podnikání, a pool zdroje. Tato akce bude zahrnovat vytváření sítí, zábavné team buildingové hry a aktivity, skvělou hudbu (z 80. a 90. let), uvítací nápoj,Tombola, show a mnoho překvapení.

Přišli jsme s vynikajícím nápadem, skvělým způsobem, jak učit se a spojit se s týmem Face to Face Fashion Networking zaměřený na různá témata. Je to příležitost vytvářet nové úžasné projekty a / nebo setkaní odborníků z oboru aby měli možnost a prostředky navzájem spolupracovat, aby dosáhli svých ambicí.

8. dubna 1016 od 19.00 hodin

 

DALŠÍ NFORMACE

NA EMAILU info@fullhouse.cz

 

___________________________________________